Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Romain Malfliet

Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.
SKU: 1312161024.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #1024
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Malfliet

  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60

Other lots in this auction

  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    “Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More