Similar lots by type
-
#125Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.
Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#860Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#5Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120 / 150 -
#440Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d’eau douce.No longer availableDim. ± 120 cmEstimate: € 160 / 200 -
#645Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400
Other lots in this auction
-
#741Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.
Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#427Val St. LambertEen kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 35 -
#49Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#549“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#265Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee parels, diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee saffieren van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles, diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux saphirs de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 650 / 750 -
#343Twee antieke vuursteenwapens.
Deux armes à feu antiques.No longer availableDim. l: 42 en 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#61Een lot van drie Zeiss-Ikon balgcamera’s:- Nettar S18/2- Nettar S S15/2- Nettar 515/2Periode 1937 - 1/957. Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet Zeiss Ikon:Nettar S18/2Nettar S S15/2Nettar 515/2. Période 1937-1957. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#542“Parijs in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dubuc
”Paris durant l’hiver”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Dubuc’.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Het gevonden nestje”. Een groep van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Petit nid trouvé”. Un groupe en terre cuite à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260

