Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.
SKU: 2508200402.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #223
    Royal Doulton

    Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.

    Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 20 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #775

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372

    Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.

    Table à petit déjeuner ronde en acajou.
    No longer available
    Dim. Ø: 79 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #479

    “Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.

    “Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Alphonse De Walsche

    “Zomers plattelandszicht met vee bij een stroompje met huizen en molens in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.

    “Paysage estival avec bétail dans un pré, un ruisseau, des maisons et des moulins à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #603

    Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.

    Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 85 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.

    Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.

    Collier en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 112,70 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #328
    Christofle, France

    Een verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.

    Chocolatière en métal argenté, modèle Albi. Manche en bois noirci. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More