Other lots in this auction
-
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350 / 500 -
#538
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#415
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.
Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32
“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
”La Court”. Une lithographie d’après H. Daumier.No longer availableDim. 14 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#807Limoges
Een lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#501
Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203
Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.
Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 450 / 500 -
#54
Diamantairswerktuig van gietijzer en messing.
Un instrument de diamantaire en laiton et fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194Jef Van Leemputten
“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180