#248Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Danseres”. Krijttekening.
”Danseuse”. Un dessin de craie.No longer availableDim. 41 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#540Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#728DemanetEen terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#808Een gesculpteerde ivoren tand met notenhouten sokkel.
Une défense sculptée en ivoire et socle en noyer.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#558Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#101Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.No longer availableEstimate: € 25 / 35