#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#217Een oude Belgische vlag.
#273Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.
Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#11Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384Donadoni“Zwaan”. Litho. Gesigneerd en genummerd.
”Cygne”. Une lithographie. Signée et numérotée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une lampe en bois en forme de vase.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120