Similar lots by type
-
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200/240 -
#664J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/160 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/260 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#742Paul Leduc
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000/2500 -
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#189Fréderic Mommen
“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80/100 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#110
Een wit gouden art deco platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,23 gEstimate: € 450/650 -
#726
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/120 -
#793
Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#188
Twee rechthoekige theeflessen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een decor van landschappen, bloemen en personages. In een gefineerd palissanderhouten doosje met sleuteltje. Eind XIXe eeuw.
Deux boîtes à thé rectangulaires en porcelaine française polychrome et dorée à décor de paysages, de fleurs et de personnages. Dans une boîte en placage de palissandre avec clé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 300/400 -
#194Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#455
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#583
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1000 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180/240 -
#734
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#836
Een antiek pianobankje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met een openklapbaar opbergvak onder de zit.
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120/140 -
#598
Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650/700 -
#72Den Beer Poortugael
“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100/120