Other lots in this auction
-
#574
Een rechthoekige spiegel. Bovenaan een lithografie met Italiaans landschap.
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Lip
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 28,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#714
Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.
Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#657
Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.No longer availableDim. h: 28 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360 / 380 -
#296
Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 56 cm Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#538
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#582Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableDim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#280
Een 18 K witgouden ketting met vierkantjes en met hanger in de vorm van een sleuteltje bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec des carrés et un pendentif en forme de clé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 0,46 gEstimate: € 650 / 700