Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.
René de Baugnies
Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.

Village des Avins. Huile sur toile. Signée et datée 1930-31 au dos.
Dim. 54 x 74 cm
SKU: 2408210139.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #632

    Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.

    Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 - 43 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #392

    “Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.
    No longer available
    Dim. 37,45 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #185

    Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.

    Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,89 g
    Estimate: € 230 / 260
  • #406
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127

    Een oude telefoon van onyx en messing.

    Un vieux téléphone en onyx et laiton.
    No longer available
    Dim. 30 X 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.

    Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 139 x 93 & 113 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Verheijen

    “Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.

    Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    “Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.

    Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (z.s)
    Estimate: € 350 / 450
  • #458

    Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).

    Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #268
    Baby

    Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.

    Un projecteur antique dans une boîte en bois et avec des accessoires dans le tiroir. Incomplet et verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm (projector)
    Estimate: € 50 / 80
  • #284
    J. Jansen

    “Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.

    Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.
    No longer available
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More