#124Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#12Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
#592G. Corneille“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#332“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
“Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#462“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#582G. Corneille“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#2Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#474A. Regnier“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50 / 100 -
#4Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120
#68Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote messen, lepels en vorken, kleine messen, lepels en vorken, vismessen, visvorken, taartvorkjes, koffielepeltjes, een pollepel, een sauslepel, een tweedelig slabestek, een taartschep, twee serveerlepels, een suikertang, een suikerlepeltje en twee tweedelige vleesbestekken.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes comprenant grands couteaux, cuillères et fourchettes, petits couteaux, cuillères et fourchettes, couteaux et fourchettes à poisson, fourchettes à gâteaux, cuillères à café, louche, cuillère à sauce, couvert à salade, pelle à tarte, deux cuillères de service, pince et cuillère à sucre, deux couverts à viande.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#387Vier schaaltjes van Limogesporselein met verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Quatre petits plats en porcelaine de Limoges à décor de feuilles dorées. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#79Joris MinnePeriod: 1897-1988“Naaktstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd en met opdracht.
“Etude d’un nu”. Crayon sur papier. Signée, datée et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
#506Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinois à tablette sculpté représentant des personnages sous verre. Quatre pieds recourbés, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140 / 160 -
#224Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
#542Een XIXe eeuwse Belgische rijkswachterstschako.
Shako de la gendarmerie. Belgique, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80