Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
De Bruyn

“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.

‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.
Dim. 49 x 40 cm
SKU: 2405160489.
Categories: Aquarel, Tekening.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #519
    H. Veldeman

    “Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.

    “Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #459
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    Drie havenzichten. Chinese inkt, gouache en houtskool. Gesigneerd.

    Trois vues de port. Encre de Chine, gouache et fusain. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #12
    Smeets

    “Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #149
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Communie”. Gehoogde inkttekening op papier. Gemonogrammeerd.

    “La Communion”. Encre de Chine rehaussé d’aquarelle. Avec monogramme.
    No longer available
    Dim. 25 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #242
    Mia Scheurmans

    “Mannentorso”. Houtskool op papier.

    “Torse masculin”. Fusain sur papier.
    No longer available
    Dim. 120 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #334
    R. Berink

    “Acht potloodstudies, waarvan vier heren- en vier vrouwenportretten op papier. In twee lijsten. Allen gesigneerd.

    Huit études en crayon dont quatre portrait d’hommes et quatre de femmes. En deux cadres. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #499
    Lex

    “Het dansfeest”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.

    “Le bal”. Aquarelle sur papier. Signée. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 53 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Jul. Wauters

    Een reeks van zes potloodtekeningen op papier.

    Suite de six dessins au crayon sur papier.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #652
    Watson

    “Nederlands stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Ville hollandaise”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #664
    Godeau

    “St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Van Wauwel

    “Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 48 x 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #364
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.

    “Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.
    No longer available
    Dim. 22 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Albert Van Dyck
    Period: Turnhout 1902 - 1951

    “Kind met lamp”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Enfant à la lampe”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #116

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #437
    Gallé

    Een vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.

    Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #382

    Een stoel en een armstoel van gedraaid eikenhout in Lodewijk XIII stijl. Bekleed met roze gestreept fluweel. XIXe eeuw.

    Chaise et fauteuil en chêne tourné de style Louis XIII. Recouvert de velours rose. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    “Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357
    Val St. Lambert

    Een vaas, een kleine vaas en een asbak van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Vase évasé, petit vase et cendrier en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #255

    Een ronde barometer met houten kast.

    Baromètre rond en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    Het Oude en het Nieuwe testament . Twee boeken in lederen band, met gravures geïllustreerd. Vroeg XVIIIe eeuw.

    L’Ancien et le Nouveau Testament. Deux livres reliés en cuir illustrés de gravures. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #383
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #759

    Een ijzeren degen. Een oude kopie van een rapier.

    Sabre en fer. Ancienne copie d’une rapière.
    No longer available
    Dim. L: 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Tafelklok naar Engels voorbeeld.

    Pendule de table d’après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #151

    Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.

    Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512
    Kunichika

    Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.

    Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More