#453Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#330Een 18 karaats wit en geel geweven ring.
#537“Bishamon, god van krijgers en oorlog. Bestraffer van misdadigers”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Bishamon, dieu des guerriers et de la guerre, qui châtie les criminels”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 120 / 140 -
#632Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#583Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
#228Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.
#24“Portret van een adelijke vrouw” & “Portret van Anna Hillmayer naar Stieler”. Twee miniaturen Beide gesigneerd. Het tweede in ivoren kadertje.
”Portrait d’une femme de noblesse” & “ Portait de Anna Hillmayer d’après Stieler”. Deux miniatures. Signées. Deuxième avec un encadrement en ivoire.No longer availableDim. 7 x 5 & 5 x 4 cmEstimate: € 100 / 120