Similar lots by type
-
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70/100 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200/280 -
#585
“Horen, zien en zwijgen”. Drie gesculpteerde Afrikaans houten beeldjes. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijntanden aan toe.
Entendre, voir et se taire. Trois statuettes africaines en bois. Nous ajoutons deux défenses de phacochère sculptées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 60/100 -
#521
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/140 -
#493
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.
Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#497
“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#511
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/40 -
#523
“Man met hamer” & “Man met vis”. Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Homme au marteau & Homme au poisson . Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un seul défaut. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 100/140 -
#527
Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Deux bocaux à couvercle, un vase à couvercle et une soupière en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 220/240 -
#503
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/140 -
#539
Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/100 -
#519
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 220/240 -
#581
Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
Un lot de cinq bustes de femmes sculptées en ivoire africain.No longer availableDim. h: 7,5 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200 -
#513
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 & 5,5 cmEstimate: € 100/140 -
#483
Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150/180 -
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#561
Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.
Une pièce décorative en pierre de savon chinoise sculptée sur une base. Quelques dommages mineurs. Comprend un Bouddha avec un cobra.No longer availableDim. h: 37 & 13 cmEstimate: € 40/60 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320/400 -
#123L. Claus
“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90/110 -
#501
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un buste masculin, d'un fumeur de pipe et d'un vase avec des animaux. Première moitié du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 25, 28 & 35 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 280/350 -
#583
Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#203
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#313
Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.
Trois bas-reliefs en bronze, consistant en une image du Christ, une image de Marie et un relief moderne représentant le lavement des pieds.No longer availableDim. 14,5 x 12,5 & 16 x 12 cmEstimate: € 90/120 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#11
Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
Quatre moules à chocolat en métal différents.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een gefineerd toilettafeltje met twee vakjes naast een opklapbare spiegel en met een uitschuifbaar blaadje en een lade in de gordel.
Une coiffeuse en placage avec deux compartiments à côté d'un miroir qui s'ouvre et un plateau coulissant et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 120/200 -
#383
Een paar Indische messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers indiens en laiton.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#654Paul Goris
“Bij volle maan”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
À la pleine lune . Lithographie. Signée et numérotée 7/7 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#238
Een geciseleerd geelkoperen eetketeltje met deksel. Houten handvaten en handvat. Helemaal versierd met guirlandes, personages en kalligrafie. Op drie pootjes. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une marmite en laiton ciselé avec couvercle. Poignées en bois et poignée du couvercle. Entièrement décorée de guirlandes, de caractères et de calligraphie. Sur trois pieds. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#18
Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
Un personnage écossais de poterie multicolore Staffordshire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#418
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
Un ancien Bouddha thaïlandais, doré à la feuille d'or.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150