Other lots by Correwyn
Similar lots by type
-
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300/1600 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#409
“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#472Lily Casselman
“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/150 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006
“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380/450 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945
“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300/400 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90/120 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#149di Alexis
“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50/70 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#144
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200/250 -
#569Joseph Leyzen
“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#212
“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#399
“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#639V. Frieda
“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80/100 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000/4000 -
#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#186
Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. Vier deuren.
Un cabinet Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. Quatre portes.No longer availableDim. 205 X 150 X 61 cmEstimate: € 200/220 -
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#297
Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#573
Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190/230 -
#130
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,15 gEstimate: € 400/500 -
#414Polaroid
Een SX-70 vouwcamera in bijna nieuwstaat. In lederen draagtas, met originele handleiding en twee Philips ‘Flashbars’. 1972 - 1981.
Un appareil photo pliable SX-70 dans un état proche du neuf. Dans un étui de transport en cuir, avec le manuel d'origine et deux Flashbars Philips. 1972 - 1981.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#107Schmid, Switserland
Een schouwpendule in de geest van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Une pendule dans l'esprit des Neuchâteloises. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#175
Een 18 K geelgouden ring met initialen.
Une bague en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 280/350 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#351
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#173Delvaux, Bruxelles
Een geperforeerd blauw lederen handtas. Model Louise Vabas Sant. Met certificaat en in originele handtas.
Un sac à main en cuir bleu perforé. Modèle Louise Vabas Sant. Avec certificat et dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 700/800