#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120