Other lots in this auction
-
#52“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 36cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#51Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 55 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
Une petite chaise à revêtement en tissu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#700Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#252G. Kimzeke“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#499“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
Un lot de livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
Broche en forme de noeud en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600

