#513Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#550Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.
Grand buffet en chêne sculpté avec deux petites portes sculptées centrales et un miroir, vers les côtés une petite porte vitrée sur des colonnettes torsadées.No longer availableDim. 198 x 230 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#268M. Wallaert“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Zero HalliburtonEen zilverkleurige aktetas van aluminium.
Malette de couleur argent en aluminium.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 160 / 250 -
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532“Bonjour, Madame Manoir”. Gesigneerd ‘Aers’.
”Bonjour, Madame Manoir”. Signé ”Aers”.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240