Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten aan de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958 op verso.
Hubert De Vries
Period: 1900 - 1979

“Vissersboten aan de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958 op verso.

“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée 1958 au verso.
Dim. 74 x 98 cm
SKU: 0202160269.
Category: Uncategorized.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Vries

  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1972.

    “Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1972.
    No longer available
    Dim. 50 x 60
    Estimate: € 150 / 200
  • #669
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Haan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Coq”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150. / 200

Other lots in this auction

  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Hubert De Vries
    Period: 1900 - 1979

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More