Other lots by Callaerts
#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120
#662Een vaas van Murano glas.
A vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
A Sabswar carpet with the original Meshed design in the typical warm colors.No longer availableDim. 346 x 300 cmEstimate: € 300 / 400