Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

"Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
Dim. 34 x 54 cm
SKU: 1804230202.
Categories: Paneel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #262
    Gabriel De Pauw

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.

    “Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #212
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374

    “Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.

    "Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Meullenaer

    “Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Port view of Antwerp”. A painting oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #201
    Boch Frères Keramis

    Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.

    A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #419
    Dominique Van Osta
    Period: 1959

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.

    “Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 78 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #199
    H Deckers

    “Bloemenstilleven met viooltjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Flower Still Life with Pansies”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #538

    Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.

    A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.
    No longer available
    Dim. Ø: 19.5-23 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #94
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Dreef in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Drifted in the fall.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324

    Een paar wandlampen van koper.

    A pair of copper wall lamps.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #698

    Een lot koper bestaande uit een voetverwarmer, een kruik, een verstuiver en een balg.

    A lot of copper comprising a foot stove, a jug, a disperser and bellows.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #5

    Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.

    A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #484

    “Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.

    “Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.
    No longer available
    Dim. 90 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #650

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #34

    Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.

    A folder with various architectural drawings on paper.
    No longer available
    Dim. A 4
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

    An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #43

    Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.

    A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More