Similar lots by type
-
#14Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Zicht op een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Vue d'une église". Encre et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#414J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249Jef Clerens“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Pierre Dyckmans“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#309Victor Rousseau“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#642“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#589“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#279“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#442J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Felicien Rops“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
"Oeuvres inutiles ou nuisibles". Illustration du livre, signée dans la planche.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
"Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#372“Bloemenstilleven met lelies.” Olieverf op papier.
"Fleur nature morte avec des lys." Huile sur papier.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een oud portovat van Feist.
Un vieux tonneau à porto de chez Feist.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
« Chevreuil et chien de chasse ». Un groupe art déco en bronze patiné sur un socle en onyx.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Hermes Porcelaine, ParisZes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Salvador Dali“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#30Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280 / 350 -
#307Val Saint LambertTwee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en faïence bleue et blanche, les couvercles décorés de lions avec une boule. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200 / 300

