Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Paul Jean Clays
Period: 1819 - 1900

“Vissersboten”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

“Bateaux de pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.
Dim. 26 x 36 cm
SKU: 2908170189.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #219

    “Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.

    “Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.
    No longer available
    Dim. 75 x 101 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #639
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #126

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #654
    Åslund

    “Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #229

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 83 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    “Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #244

    Een marmeren sierstuk met een bronzen Medusahoofd. XIXe eeuws.

    Pièce de décoration en marbre ornée d’une tête de Méduse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    H. Soto

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 74 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684
    Maurice Musin

    “Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 67 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #212
    Charles Van Roose
    Period: 1883-1960

    “Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #239
    Isidore Meyers
    Period: 1836 - 1917

    “Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #227

    Een mahoniehouten spinnenwiel met ivoren details en messingen geleidingsband. Vroeg XIXe eeuw.

    Rouet en acajou aux détails en ivoire et en laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #214
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #630

    Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.

    Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #626

    Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.

    Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #776

    Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe

    Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 162 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #192
    Jan (?) Dierckx

    “De klapeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Isidoor Opsomer. Mooie, oude kopie in de oorspronkelijke, gebeeldhouwde eikenhouten neorenaissance lijst. Met oude restauratie en perforatie in het doek.

    “Les Commères”. Huile sur toile. Signée. D’après Isidoor Opsomer. Belle copie dans le cadre d’origine en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 87,5 x 101 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #543

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #734

    Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.

    Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #670

    Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.

    Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 33 - 51 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #231

    “Portret van een edele dame”. Olieverf op doek. Medio XVIIIe eeuw.

    “Portait d’une noble dame”. Huile sur toile. Milieu XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #326

    Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.

    Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #585

    Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.

    Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.
    No longer available
    Dim. 75 x 162 x 145 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #544

    “Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.

    “Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.
    No longer available
    Dim. 50 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #745

    Een rechthoekige salontafel van eikenhout met een glazen blad.

    Une table de salon rectangulaire en chêne avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 84 x 84 x 76 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #97
    Missale Romanum

    Een XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.

    Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #167

    Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

    Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More