#242Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
#584Jan De Bruin“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
#461Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse bloemenvazen.
#341Een lot postzegels met een album internationale varia, losse steekbladen dito, een map met “Postage Stamps of the United Kingdom”, in aparte mapjes, postfris (1970, 1971). En daarbij een album met sigarenbanden.
Lot de timbres avec un album d'articles divers internationaux, pages brochées lâches idem, une chemise avec "Postage Stamps of the United Kingdom", en chemises séparées, MNH (1970, 1971). Et un album avec des bandes de cigares.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#397Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#563Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.
Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een gefineerd mahoniehouten kapspiegel met twee laden.
Miroir de toilette en placage d'acajou à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
#613Houten voorouderbeeld. Sumatra. Op een voetstuk gemonteerd samen met een koppel van gebeeldhouwd been. Zelfde oorsprong.
#595Een meerkleurig aardewerken sierjardinière, versierd met bloemen in hoogreliëf. Op voet, versierd met een ooievaar.
Jardinière d'ornement en faïence multicolore, à décor de fleurs en haut relief. Sur pied, décoré d'une cigogne.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650 / 700