#153
“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
#626
#28
Een karaf van rood Boheems kristal.
#538
Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
#321
#271villeroy & Boch
#429Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Allegorie Arscota Ventosa”. Burijngravure. Gesigneerd, gedagteerd 1976 en Artiestenproef buiten de plaat. Met opdracht achteraan.
Allégorie d'Arscota Ventosa. Gravure au burin. Signée, datée 1976 et Epreuve d'artiste à l'extérieur de la planche. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#349
#700Mahal, Belgium
Een machinaal geknoopt wollen tapijt.
#593Schildkröt
Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
#545
#79Lionel PoupaertPeriod: 1900 - 1989
“Portiek te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portique à Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120