Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersboten”. Pastel. Gesigneerd.
K. Van de Velde

“Vissersboten”. Pastel. Gesigneerd.

“Bateaux de pêche”. Pastel. Signé.
SKU: 2602190844.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #844
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #749

    “Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.

    ”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307

    Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.

    Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373
    Dubois

    Een art deco vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en op de buik gesigneerd. Evenals een kruik van Gouda plateelwerk (H. 32 cm), onderaan gemerkt.

    Un vase Art Déco en faïence belge. Marque sous la base et signature sur le ventre. Une cruche en faïence de Gouda (H 321 cm), marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #575

    Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.

    Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #588

    Een glazen Chinese snuffbottle.

    ”Un flacon dit ‘snuff bottle’.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #242
    Henry Echlin Neill
    Period: 1888 - 1981

    “Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #785

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #766

    Een handgeknoopte Turkse wollen loper.

    Un couloir turque en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.

    Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 54 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #408

    Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.

    Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.
    No longer available
    Dim. L. 87 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #489

    “Stad aan de Noordzee”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rivière. Kleine beschadiging aan een hoek.

    ”Ville à la Mer du Nord”. Porte une signature: Rivière. Petit dégât au coin.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #862
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More