#749“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#373DuboisEen art deco vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en op de buik gesigneerd. Evenals een kruik van Gouda plateelwerk (H. 32 cm), onderaan gemerkt.
Un vase Art Déco en faïence belge. Marque sous la base et signature sur le ventre. Une cruche en faïence de Gouda (H 321 cm), marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#588Een glazen Chinese snuffbottle.
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#154Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.
Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#408Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.
Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 25 / 40 -
#489“Stad aan de Noordzee”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rivière. Kleine beschadiging aan een hoek.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50