Other lots by Capodimonte
#653Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Coffre en chêne de style gothique avec des panneaux de lettres sculptés à l'avant. Partiellement d’époque.No longer availableDim. 30 x 47 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
#378Een bronzen Ganeshabeeldje en een olifant van deels groen gepatineerd brons.
#346Een houten keukentafel met grijsgepatineerde poten.
Une table de cuisine en bois avec pieds patinés gris.No longer availableDim. 90 x 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#262Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.
#453Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
#291Een maquette van een zeiljacht.
Une maquette de voilier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120