Other lots in this auction
-
#509“Aziatisch dorpje”. Aquarel op linnen.
”Village asiatique”. Aquarelle sur lin.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.“On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596330 x 210 cmEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#409Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#325Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en forme de coeurs en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 250 / 300 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#870Een druppelvormige briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur G. VS2.
Un brillant en forme de goutte dans certificat fermé AIG. 0,54 ct. Couleur G. VS2.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#758Twee gesculpteerde siervoorwerpen, waarbij één van jade in de vorm van een perzik en één potje met bladermotieven van bergkristal.
Deux objets de décoration, dont un en jade en forme de pêche et un petit pot en cristal de montagne décoration de feuillage.No longer availableDim. l: 15 & 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#365Val St. LambertEen vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100

