#528Een Chinese bronzen siervaas met handvatten in de vorm van vogelkoppen met ringen. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en bronze décoratif chinois avec des poignées en forme de têtes d'oiseaux avec des anneaux. Monté comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 44 cm (lamp)Estimate: € 60 / 80 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#157Gustave Kasteleyn“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#321Een aardewerken tapkraan met meerkleurig bloemendecor, bovenaan getooid met een adelaar. Tijdperk Art nouveau. (Kranen recenter).
Un robinet en faïence à décor floral multicolore, surmonté d'un aigle. Epoque Art Nouveau. (Robinets plus récents).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#306Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 120 / 200