#21Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#485Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#427Vijftig chromo’s van chocolade Aiglon in hun albums.
Cinquante chromos de chocolat Aiglon dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#117“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
#670Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#637Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300