Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Frank Rousse

“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.
Dim. 26 x 37 cm
SKU: 2710200104.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #104
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #364

    Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.

    Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #95

    Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.

    Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.
    No longer available
    Dim. bruto: 4,42 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    “De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.

    La Dormition de la Mère de Dieu . Icône en bronze avec émail bleu clair.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm:
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.

    Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #448

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.

    Une maquette d'une voiture de course des années 1920.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #617

    Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #695

    Drie oude lederen reiskoffers.

    Trois vieilles valises en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #519

    “Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #494

    “Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.

    Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .
    No longer available
    Dim. 74 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #627

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More