#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#502Kunisada III UtagawaPeriod: 1848-1920“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede (ingelijst drieluik). Gesigneerd en gedrukt in 1901.
Deux acteurs kabuki . Gravure sur bois en couleurs (triptyque encadré). Signée et imprimée en 1901.No longer availableDim. 34 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.
Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#650Een kwartrond kastje van gefineerd mahoniehout, ingelegd met een messingen bies. Wit marmeren blad. Kleine letsels aan fineer. XIXde eeuw.
Meuble en quart de rond en placage d’acajou, incrusté d’un filet de laiton. Tablette en marbre. Petits dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableDim. 98 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#321Een aardewerken tapkraan met meerkleurig bloemendecor, bovenaan getooid met een adelaar. Tijdperk Art nouveau. (Kranen recenter).
Un robinet en faïence à décor floral multicolore, surmonté d'un aigle. Epoque Art Nouveau. (Robinets plus récents).No longer availableEstimate: € 60 / 100