Similar lots by type
-
#2Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#582G. Corneille“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350 / 450 -
#4Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#462“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#474A. Regnier“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50 / 100 -
#592G. Corneille“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#12Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#449Huysmans“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#24Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#124Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130 / 150
Other lots in this auction
-
#679Salvatore ColaciccoPeriod: °1935“Amerikaans zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voilier américain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#45Een 18 karaats geel en wit gouden cachetring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague cachet en or jaune et blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#762Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#652Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#114Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100 / 120 -
#701Een Aziatisch gietijzeren theepotje.
Théière asiatique en fonte.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#128Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120 / 130 -
#541Een fijn gesculpteerd ivoren paardje met een uittrekbaar en oprolbaar lintmetertje.
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#711Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.
Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met blauw et wit decor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#57Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 65 / 75

