Other lots in this auction
-
#268Marthe
Gestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#114Teo
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#376De Bas
“Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#45
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#370R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Boch La Louvière
Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyDim. H.17,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#297Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#116
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#120
Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#342
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#11
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).
Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30 / 50