#512TabrizEen handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
#76Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
#43Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
#459“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Portrait de dames." Gouache sur papier. Signée illisiblement.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#365Een tabernakeltje uit olijfhout met geslepen glas met verguld metalen kruisbeeldje.
#608Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300