#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60