#530
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#269
Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
#492H. Uyttersprot
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#406
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#647
Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120/200 -
#539Eugène Flametz
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#436
Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120/200 -
#341
Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.No longer availableDim. H: 17-38 cmEstimate: € 60/100 -
#404
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
#544Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#1
Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
#702
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50