Similar lots by type
-
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#514Mik
“Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 100/120 -
#816
Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#106
Een kersenhouten vitrinekast in Lodewijk XVI-inspiratie met vier deuren.
Vitrine en merisier d’inspiration Louis XVI ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 200/300 -
#50
10 doosjes gevuld met halfedelstenen waaronder granaat, amethist, jade, kwarts en rookkwarts. Halssnoeren zonder slot e.a.
10 petites boîtes contenant des pierres semi-précieuses dont grenat, améthyste, jade, quartz et quartz fumé. Colliers e.a.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#733
Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#581
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin en Chinese tekens achteraan.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Texte chinois au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 320/380 -
#144H. Stalius (?)
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signature indistincte.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een witmetalen racewagen uit de jaren ‘20 met het opschrift ‘Indianapolis’ op de banden.
Voiture de course en métal blanc des années 20. Inscription “Indianapolis” sur les pneus.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 65/75 -
#32
Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#692
“Het kanaal”, 40/40. “Twee kinderen”, 4/30. Twee gravures resp. gesigneerd en genummerd buiten de plaat door Dirk Baksteen en Omar Van Meervelde.
“Le canal”. 40/40 et “Deux enfants”. 4/30. Deux gravures resp. signées et numérotées hors planche par Dirk Baksteen et Omar Van Meervelde.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#261Jozef Cantré
“De Denker” Gipsen plaquette in houten lijst. Gesigneerd.
“Le penseur”. Plaquette en plâtre dans un cadre en bois. Signée.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 100/120