Similar lots by type
-
#753
Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#352
“Bruxelles à travers les ages”. Drie delen.
”Bruxelles à travers les âges”. En trois parties.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#737
Een lot Franstalige boeken, waarbij Jules Verne, gebundelde tijdschriften en muziek. Negen stuks.
Un lot de livres en français, dont Jules Verne, des magazines et musique. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#23
Twee boeken:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.
Deux livres:- “Sabena- De pioniersjaren”. Annelies Verbeke Ed. Lido, 2011.- “De aarde vanuit de hemel”. Yann Arthus-Bertrand. Ed. Lannoo, Tielt, 2001.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#107
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120/180 -
#606
Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#711
Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.
Deux masques en bois polychrome. Probablement Mexicain. Nous ajoutons une petite statue en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#131
Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.
Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/150 -
#82
Een zuiltje van gesculpteerd albast. In vijf onderdelen. Gerestaureerd.
Une colonne en albâtre sculpté. En cinq parties. Restauration.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 80/100 -
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale oranje diamant van ± 0,24 ct.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120/160 -
#103
“Diana met putto”. Een beeld van zamak. Voetstuk manco.
“Diane et putto”. Sculpture en régule. Base manque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100 -
#421Val St. Lambert
Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998
“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#591
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#8
Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.
Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#380
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1300/1500