#615
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#691
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#160
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 650/750 -
#433
Een glazen schenkkan en zes bijpassende glazen met handgeschilderde decors.
#649Gabbeh
#873
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25/35