Other lots in this auction
-
#664
Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.
Deux gravures architecturales. XIXème siècle.No longer availableDim. 48 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met de letter R.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de la lettre R.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#276
Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320 / 360 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#166
Een zg. Norfolk Chest met drie grote laden en een deurtje tussen vier kleine laden. Norfolk, omstreeks 1720.
Une commode dite ‘Norfolk Chest’ à trois tiroirs et une porte entre quatre petits tiroirs. Norfolk, +- 1920.No longer availableDim. 104 x 85 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#410Val St. Lambert.
Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.
Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 1200 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80 / 100