#213
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
#50
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.
#697
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#665
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#462
Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.
#739Jörg ReméPeriod: °1941
“Surrealistische personages”. Twee lithografieën. Artiestenproeven. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk gedateerd 1969 & 1974.
”Personnages surréalistes”. Deux lithographies. épreuves d’artiste. Signées hors planche et datées 1969 & 1974.No longer availableDim. 24 x 20 & 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#310
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700/800