Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
Jef De Coninck

“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.

“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.
Dim. 15 x 10 cm
SKU: 2508200462.
Category: Tekening.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #462
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #464

    Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.

    Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    "Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.

    “Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).
    No longer available
    Dim. 25 x 22 cm
  • #249
    Leonid Frechkop
    Period: 1897-1982

    “Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    “Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #92
    Charlie Delhauter
    Period: °1919

    “La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #707

    Een lot strips en boeken, waarbij ‘Jommeke’, ‘Urbanus’, ‘Tiny’, enz.

    Lot de bandes dessinées et de livres dont “Jommeke”, “Urbanus”, “Tiny” etc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #673

    Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.

    Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #356

    Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.

    Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #465

    Glazen designvaas genre Murano met watergroene tint.

    Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur vert eau.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #648

    Een zonnewijzer in messing en gelakt gietijzer.

    Cadran solaire en laiton et fonte laquée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #538

    Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.

    Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 (m.s.)
    Estimate: € 300 / 350
  • #322

    “Du cabinet de M. le Duc de Choisseul” Een met de hand ingekleurde gravure naar Ph. Wouwermans. Gedateerd 1772.

    “Du cabinet de M. le Duc de Choisseul”. Eau-forte et burin coloré à la main. D’après Ph. Wouwermans. Daté 1772.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #460

    Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.

    Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #629

    “Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #86

    Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.

    Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Carpette pakistanais en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 198 x 152 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Vier verschillende kandelaars, waarvan twee gemonteerd als lamp. We voegen er een messingen kandelaars met handvat aan toe.

    Quatre bougeoirs différents dont deux montés en lampe. Et un petit bougeoir à anneau en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 36,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More