#655Sabzavaar
#493Vista Alegre
Een schotel van meerkleurig Portugees porselein met een Imari-decor.
Plat en porcelaine polychrome portugaise avec décor Imari.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 40/50 -
#581
“Draak”. Beeldje van ivoor. Chinees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkel.
#54Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#506
#399
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#337
Veertien siertegels in steengoed met Afrikaanse en Nederlandse thematiek.
#327
Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#86
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#462Christian Silvain
Een paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#770
#825
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.