Other lots by Panamarenko
-
#702Panamarenko
“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#532Panamarenko
“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#263
Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180 / 220 -
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66
Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75 -
#622Jacques Leleu Collection
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400 -
#152Frans Van GielPeriod: 1892-1975
“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur de cuisine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367
Een insteekalbum met diversen en losse postzegels. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1949-1990. En een doos met kaarten o.a. filmsterren en 22 ruilboekjes met postzegels.
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#433
Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#498
Een paar gelobde borden van Japans porselein met meerkleurige decors van paradijsvogels en bloemen.
Une paire d’assiettes lobée en porcelaine japonaise, décors polychromes de fleurs et oiseaux de paradis.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#253
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#166
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466
Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100