#394Baron
“Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
#1096
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#265
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 9,22 gEstimate: € 1500/1600 -
#802
Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.
#921
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#863
Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.
Un vase de jardin sur socle en fonte.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#580India
Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en argent filigrané.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#1056
Rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad.
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Een oude houten ‘foodbox’. China, XIXe eeuw. Gesigneerd.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60