#199Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800/1000 -
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
#169Henri Schouten
“Twee koeien bij de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vaches auprès de l’abreuvoir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 400/500 -
#58
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
#318
Een massief bronzen kruisbeeld.
#303
Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.No longer availableDim. H. 21# cmEstimate: € 40/60 -
#526
Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.
#701
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20/30 -
#797
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60/100