Similar lots by type
-
#364Dolf Henkens“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550 / 600 -
#44“Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#181Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout met sporen van de oorspronkelijke polychromie. Mooi patina, kleine manco’s. Vlaanderen, omstreeks 1600.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté avec des traces de la polychromie d'origine. Belle patine, petits défauts. Flandre, vers 1600.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 450 / 700 -
#6Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#523Een paar grote dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met en decor van bloesemende struiken en kraanvogels.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor d'arbustes en fleurs et de grues.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#601Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#415Obermaier, MünchenEen oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#397Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 60 cm Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#525Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 250 / 400 -
#200Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#549Gaston Relens“Dorpszicht met kerk en rivier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boek van de kunstenaar aan toe.
"Vue du village avec église et rivière." Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons un livre de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#471Een paar grote blauw en witte schotels van Chinees porselein met een decor van eenden in een landschap. Wanli Kraak. XVIIde eeuw.
Une paire de grands plats en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de canards dans un paysage. Wanli Kraak. XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#628Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Jef Clerens“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#515Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.
Bas-relief thaïlandais avec la déesse dansante Varaha et d'autres.No longer availableDim. 58 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#676Een grote messingen salontafel met glazen blad.
Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.No longer availableDim. 52 x 130 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Een schotel en een lijst genummerd 39/100, beide gesigneerd Frans van Immerseel.
Un plat et un cadre numérotés 39/100, tous deux signés Frans van Immerseel.No longer availableDim. Ø 39 en 34 x 38 cmEstimate: € 50 / 60


