Other lots in this auction
-
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55/65 -
#194Vital De GronckelPeriod: 1820-1890
“Terugkeer naar de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Retour à la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 84 x 104 cmEstimate: € 2000/3000 -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60/100 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#375
Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#103
Lot Franstalige stripverhalen. Asterix, Les 4 As, Le Chat, Achille Talon, Yakari e.a.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Astérix, Les 4 As, Le Chat, Achille Talon, Yakari e.a.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#336
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een gefineerde commode tombeau met twee laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Commode tombeau en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre et décorée de garnitures en bronze.No longer availableDim. 86 x 120 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#24
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
Paysage d'hiver . Huile sur panneau. D'après l'école hollandaise du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60