Similar lots by type
-
#14Elke OnzeaPeriod: °1981“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#452Diez“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50 / 60 -
#943Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1034Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1029Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1024Romain MalflietVijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#424Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#732Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724Renaat Van Dessel“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#719Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#932Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#354Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#937Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#889“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#682Toyokuni en Shigeharu“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#854- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#434Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#923SteinVijf bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met een wapenschild, gemerkt Rastal (H. 22,5 cm). Eén “100 Jahre Dortmunder Union-Bier, gemerkt Rastal (H. 22 cm). Eén “Jahreskrug 2007”, gemerkt Deutsche Post Collection (H. 26 cm). Eén “Krombacher 1997” met op het deksel: “Eine Perle der Natur” (H. 25 cm). Eén “Souvenir de Strasbourg” (H. 21,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#762Vladimir Nechoumoff“Stilleven met margrieten en handschoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux marguerites et aux gants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#494Mariette Coeyen“Zicht op een winkel te Les Vans”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Vue d’un magasin aux Vans”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 2010.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472Leonor Fini“Spaanse schone”. Litho. Gesigneerd en gemerkt E.A.
“Belle espagnole”. Litho. Signée et E.A.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#997SpodeDrie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#578Royal Boch“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 600 / 800 -
#1119Val St. LambertEen reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#656Een paar notenhouten fauteuils in Louis-Philippestijl, bekleed met gecapitonneerd fluweel. Afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe recouverts de velours capitonné. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#576Een tafelblad van hout, met het blad van schildpad en met rand in accolade. Vermoedelijk werkhuizen Franck.
Tablette en bois, incrustée d’écaille et au bord en accolade. Probablement par Werkhuizen Franck.No longer availableDim. Ø: 76 cmEstimate: € 320 / 380 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120

