Other lots in this auction
-
#197
Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150 / 200 -
#257Royal Dux
“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#220
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#526
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#572Karel Van Nuffel
“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
"Rite". Technique mixte sur panneau. Avec autocollant de galerie de 1962.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Godelieva Vleeschouwers
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#139Hollandse School, XVIIde eeuw
“Volksfeest met talrijke personages, een waterpartij in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Navolger van David Teniers.
"Fête folklorique avec de nombreux personnages, une pièce d'eau en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 46 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#191
Drie antieke voorraadpotten van steengoed, de grootste met vijf, de andere met vier oortjes. Diverse kleuren glazuur. Lichte slijtage. Zuid-Oost Azië.
Trois jarres de rangement anciennes en grès, la plus grande à cinq, l'autre à quatre anses. Différentes couleurs de glaçure. Usure légère. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 27, 23 & 16 cmEstimate: € 300 / 500 -
#306
Een kleine eikenhouten tafel met rond blad, drie gedraaid poten met vernauwingen en dwarsverbinding. Holland, XVIIIe eeuw.
Une petite table en chêne avec une tablette ronde, trois pieds tournés avec des étranglements et une entretoise croisée. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 67, Ø70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
Carpette Kazak en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 147 x 84 cmEstimate: € 40 / 50