Similar lots by type
-
#330Val Saint Lambert
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35 -
#302
6 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelands taferelen.
6 gravures en couleurs, encadrées, XVIIIe siècle, diverses scènes urbaines et rurales.No longer availableDim. h32cm x b42cmEstimate: € 90/120 -
#662
Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40/50 -
#473
Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60/100 -
#468
Een kleine staande Boeddha van verguld brons.
Un petit bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/120 -
#594
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30/50 -
#118J. De Braekleer
Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.No longer availableDim. h 63cm x b 55cmEstimate: € 250/350 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#557Boch
Een balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 80/100 -
#603
Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45/55 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#98
Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.
Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.No longer availableDim. 103 x 34 cmEstimate: € 120/180 -
#106
19e eeuws rond tafeltje, koperen elementen. Op centrale driepoot.
Table ronde XIXème, éléments en cuivre. Sur trépied central.No longer availableDim. Ø73cm x h76cmEstimate: € 120/150 -
#324
Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#319
Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#352Gouda
Een vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.
Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 30/50 -
#467
Een zittende Guanyin van gepolychromeerd hout.
Un Guanyin assis en bois polychrome.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 60/100 -
#122Edward Van Rijswijck
“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte au panier de fleurs » Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. h12cm x b16cmEstimate: € 300/400 -
#435Joris Buseyne
“Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.
Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.No longer availableDim. h38cm x 17cmEstimate: € 80/120 -
#36
Bout-de-canapé, lederen groen oppervlak met gouden randje.Centrale vierpoot op wieltjes.
Bout-de-canapé, surface en cuir vert avec garniture dorée. Quadripode central sur roulettes.No longer availableDim. h56cm x b40,5cm x d40,5cmEstimate: € 40/50 -
#572Ruscha, Paris
Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#451
Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
Un buste en plâtre d'un jeune Africain.No longer availableDim. h46 x b16cmEstimate: € 35/45 -
#20
Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 200/250 -
#295
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoontje. Oost-Europees.
"Mère de Dieu". Icône en cuivre plaqué argent. Est-européen.No longer availableDim. 27x31 cmEstimate: € 60/80 -
#313
Twee documentatieboeken:- “Antwerpse Havenpenningen”. Ed. Pandora, 2011.- “The port of Antwerp”. Een fotoboek. Ed. Van Halewyck, 2007.
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#271
Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt. Bijgevoegd twee borden met meerkleurige decors van bloemen en vogels, met meerdere beschadigingen. XVIIIe en XIXe eeuw.
Grand plat décoratif en faïence à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos. Ajout de deux assiettes à décors multicolores de fleurs et d'oiseaux, avec plusieurs accidents. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 23 & 37 cmEstimate: € 50/80 -
#601
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
Masque en bois sculpté, en partie coloré, Baoulé - Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h49cm x b22cmEstimate: € 45/55 -
#131
Borstbeeld van een kerkvorst. Gebeeldhouwd eikenhout. Begin XVIIIde eeuw.
Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 500/800 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#500Francesa Romana
Collier “Francesa Romana” met origineel stofzakje, gemerkt.
Collier "Francesa Romana" avec sac anti-poussière d'origine, poinçonné.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#168
Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750/2000