Other lots in this auction
-
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#387
Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550 / 600 -
#395
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309A.H. Van Oosterhout
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169
“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887
“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300 / 500 -
#45Tissot
Een vergulde dameshorloge.
Une montre femme plaqué d'or.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500 / 600