Other lots in this auction
-
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100/160 -
#63
“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
"Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#85
Een paar langwerpige refterbanken van eikenhout.
Une paire de bancs de réfectoire allongés en chêne.No longer availableDim. L. 205 cmEstimate: € 200/300 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#24Fredy DesmetPeriod: 1880-1968
“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#293
“Een natuurdiorama met opgezette vogels en diertjes van papier-maché.” Onder glazen stolp.
"Un diorama nature avec des oiseaux empaillés et des animaux en papier mâché." Sous cloche en verre.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#460
Een grote art nouveau vaas van aardewerk versierd met vergulde narcissen op groen glazuur in de geest van St-Radegonde aardewerk. Onleesbaar gemerkt.
Un grand vase en faïence Art Nouveau à décor de jonquilles dorées sur glaçure verte dans l'esprit des faïences de St-Radegonde. Marque illisible.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 100/150 -
#511
Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 380/440 -
#94Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winter op de Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1992.
"L'hiver sur le Kwaremont". Huile sur toile. Signée et datée 1992 au dos.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 160/180 -
#344
Een vijzel met stamper en een kloosterbel zonder klepel. Naar de renaissance.
Un mortier avec pilon et une cloche de monastère sans battant. D’après la Renaissance.No longer availableDim. H: 13&19 cmEstimate: € 60/80 -
#276
Een rechthoekige spiegel met gebeeldhouwde en vergulde houten lijst in barokke stijl.
Miroir rectangulaire avec cadre en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200