Similar lots by type
-
#21
Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.
Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/40 -
#633
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/100 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#556
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250/400 -
#51
“Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100/140 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600/1800 -
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#237
“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#223
“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#63
“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
"Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#143
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#668
Een grote en een kleine klepkan, een zoutvaatje, een pepervaatje en een zalfpotje. Tin uit de negentiende eeuw.
Un grand et un petit pot à couvercle, une salière, une poivrière et un pot à pommade. Etain du XIXe siècle.No longer availableDim. H: 5-25 cmEstimate: € 50/80 -
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400/450 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#573
Een paar balustervazen en één kleinere (H. 15 cm) van blauw en wit aardewerk met decor van vogels en bloemen. Delft, omstreeks 1800. Kleine letsels en slijtage.
Une paire de vases balustres et un plus petit (H. 15 cm) en faïence bleue et blanche à décor d'oiseaux et de fleurs. Delft, vers 1800. Dégâts et usures mineurs.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#331
Een ovaal mahoniehouten dienblad met geelkoperen banden, tijdperk Victoria. Evenals een recentere mahoniehouten brievenhouder.
Un plateau de service ovale en acajou avec des bandes jaunes, époque Victoria. Ainsi qu'un porte-lettre en acajou plus récent.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#8
Een lot van acht met leder beklede geldkluisjes. Enkele met sleuteltje.
Lot de huit coffrets gainés de cuir. Certains avec clé.No longer availableDim. 21 x 11 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900/1000 -
#610
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
Un groupe de dames en porcelaine jouant aux échecs. Marque de Dresde. Dégât mineure.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 65/70 -
#601
Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#294
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableDim. 42 x 82 cmEstimate: € 60/80