#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#126
Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
#632
Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
#667
Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
#643
Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
#230
Een 18 K roze gouden armband.
#98
Een groep van drie gemzen van zamak op gekleurd glazen rots en op voetstuk van rood marmer. Kleine beschadiging aan het voetstuk.
#322
Een bronzen scheepsbel.
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
#421
Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
#351
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
#475
Un lot de pièces et médailles en argent avec : 5 BEF, Léopold I, 1865 (en pin), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubens année 1977. Nous ajoutez trois pièces d'une livre.No longer availableEstimate: € 80 / 130