Similar lots by type
-
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus“L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750 / 800 -
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45 / 70 -
#352Charles VerlatPeriod: 1824 - 1890“Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#632Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Frederick De Wit“Tabula Ducatus Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse ingekleurde kopergravure uit de atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provinciën" Met middenvouw.
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Gravure sur cuivre coloriée du XVIIe siècle tirée de l'atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provincien" Avec pli central.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Untitled”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Onder licentie uitgegeven door Artestar new York. 127/230.
Sans titre. Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Publié sous licence par Artestar new York. 127/230.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220 / 240 -
#694Floris Jespers“Vijver”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
Étang. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334Dries Van den Broeck“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/55 buiten de plaat. met droogstempel.
“Portrait”. Une lithographie. Signée et numérotée 42/55 hors planche. Avec cachet sec.No longer availableDim. 42,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474Karel DemelPeriod: °1942“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140 / 160 -
#524Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
Une série de quatre gravures avec des singes d'après Jean-Baptiste Audebert.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Drie grafische werken, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Vrouw aan de haard”. 4/50. (24 x 29 cm)- “Après l’averse”. Epreuve d’artiste. (32 x 23,5 cm)- “Zicht op Brussel”. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)
Trois oeuvres graphiques, toutes signées hors planche : - Femme au foyer. 4/50. (24 x 29 cm) - Après l'averse. Epreuve d'artiste. (32 x 23,5 cm) - Vue de Bruxelles. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#354“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#332“Amersfoort” & “Interieur”. Een ets en een kleurenets. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 136/300.
Amersfoort & Intérieur. Une eau-forte et une eau-forte en couleurs. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et la seconde numérotée 136/300.No longer availableDim. 17 x 13,5 & 29,5 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#584“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50 / 100 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Jiri BrazdaPeriod: °1952“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#589Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.
Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.No longer availableDim. 65 X 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Yves Theys“Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012“Agar et Ismaël chassés par Abraham”. Een kleurenlitho.
Agar et Ismaël chassés par Abraham. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 67 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Salvador Dali“Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#67Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China
Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69René EngelenPeriod: 1897 - 1971“Binnenplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#617Twee gebeelldhouwde hoofdjes van Afrikaans ivoor.
Deux têtes africaines en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#547Een groot vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor met erboven een decor van olifanten.
Une grande tête de femme en ivoire africain sculpté avec des éléphants au-dessus.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#433Een sierschotel van Imariporselein. Tijdperk Meiji.
Un plat décoratif en porcelaine imari. Ère Meiji.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#711Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#561“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360 / 380 -
#7Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.
Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.No longer availableDim. 18 X 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60 / 100

