Similar lots by type
-
#528
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/260 -
#469
Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600/750 -
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#479
“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Un crucifix avec corps en ivoire sculpté.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 65/85 -
#531
“Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.
“Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#468
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/280 -
#583
Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#529
Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500/5000 -
#548
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160/220 -
#612
Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#153
Een fijn gesculpteerde ivoren corpus. Begin XIXe eeuw. Kruisbeeld recenter. beschadiging aan een arm.
Corps en ivoire finement sculpté. Début XIXe siècle. Crucifix plus récent. Dommage à un bras.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/240 -
#497
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350/450 -
#614
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#613
Een kalebasvaasje van Chinees aardewerk en een kleine tazza van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Het eerste gemerkt.
Un vase gourde en poterie chinoise et une petite tazza en porcelaine chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Le premier marqué.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#581
Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.
Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.No longer availableDim. 28 x 18 x 15 cmEstimate: € 120/150 -
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#473
Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un crocodile en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320/340 -
#538
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#432
Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.
Une peinture sur soie avec un paysage. Signée.No longer availableDim. 36 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#494
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#568
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90/110
Other lots in this auction
-
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#628
Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#657
Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.No longer availableDim. h: 28 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#279
Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.
Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#705
Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.
Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#227
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardentanden. Omstreeks 1900.
Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame incorporées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 53 & 57 cmEstimate: € 400/600 -
#20
Een 14 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 80/100 -
#428
Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
Un petit vase balustre à décor de personnages en cartouches sur fond bleu aux fleurs.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 35/45 -
#311
Drie art deco vazen van gemouleerd glas.
Trois vases en verre moulé art déco.No longer availableDim. 22 & 20 cmEstimate: € 40/70 -
#283
Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/50 -
#693
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#456
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200