#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
#258
“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
"Swinging woman." Image of zamac after Moreau.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120/200 -
#35
Een antieke gebedsrol van bewerkt been met de mantra “O mani padme hum”. Tibet.
#443Jan SandersPeriod: °1936
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#81
“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
#252Jean-Baptiste Michel
#214Vital Van Puyenbroeck
“Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
#591
Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
#220
Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700/1800 -
#473Gust Gils
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550/550 -
#407
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40/50 -
#224C. De Cock
“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 58 x 73 cmEstimate: € 100/150